Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/a

Katcon Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Pass 20, Błonie, Warszawa 20G, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur magazynowych i kosztowych,

  • Rejestracja faktur do płatności, koordynacja w obiegu dokumentów,

  • Korespondencja z dostawcami, uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności,

  • Wsparcie zespołu księgowego w pracach bieżących, zamknięciu miesiąca i audycie rocznym,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe - finanse i rachunkowość (lub pokrewne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,

  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP (SAP/ MS Navision/ inne),

  • Dobra organizacja pracy, rzetelność i odpowiedzialność,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej i komunikatywnej, dobrze odnajdującej się w pracy zespołowej,

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów. Naszym pracownikom zapewniamy również, prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Katcon Polska Sp. z o.o.

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji.

Przewiń do profilu firmy