Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Boguchwała, Brzozów, Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Oleszyce, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Ropczyce, Rymanów, Rzeszów, Sanok, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Tyczyn, Ustrzyki Dolne, Zagórz, Głogów Małopolski, Rudnik nad Sanem, Pruchnik, Zaklików (pow. stalowowolski), podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-07-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy doświadczonych księgowych z naturalnym talentem do obsługi przedsiębiorców z całej Polski.

Księgowy inFakt

Jeżeli Ty również:

  • masz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
  • posiadasz minimum 2 - letnie doświadczenie w rozliczaniu KPiR,
  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,
  • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
  • masz naturalny talent do budowania i nawiązywania kontaktów,
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualne,
  • umiesz zarządzać swoim czasem,

Zadania:

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,
  • samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • sporządzenia deklaracji PIT i VAT,
  • prowadzenie spraw płacowych i kadrowych,
  • proaktywny kontakt z klientami mailowy i telefoniczny,
  • sporządzanie zestawień i analiz dla klientów,
  • kontakt z urzędami.

Oferujemy:

  • CRM do zarządzania klientami,
  • aplikację do rozliczania klientów,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,
  • szkolenia i wdrożenie,
  • atrakcyjne finansowe warunki współpracy,
  • możliwość dowolnego ustalania godzin dostępności,
  • Klientów z różnych branż z całej Polski.

InFakt od 2008 dostarcza aplikację dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji.

wyślij nam swoje CV (PDF), klikając w przycisk aplikuj:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się