Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ksiegowy(a) - Branza Elektroniczna

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Ksiegowy(a) - branza elektroniczna
    Warszawa 32939/001

    Dla naszego Klienta, firmy z sektora przetwarzania urządzeń elektronicznych poszukuje osoby na stanowisko księgowego.

    Jest to oferta rekrutacyjna dla każdej osoby, z małym bądź dużym doświadczeniem zawodowym.

    Nasz klient jest otwarty na każdego Kandydata który ma doświadczenie w księgowości oraz w stopniu dobrym posługuje się Excelem. Specyfiki pracy Kandydat nauczy się od zespolu księgowego.

    Informacje o kliencie

    Jest to oferta rekrutacyjna dla każdej osoby, z Małym bądź dużym doświadczeniem zawodowym

    Opis stanowiska

    - księgowanie oraz dekretowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym Simple oraz bieżący kontakt z zewnętrzną firmą prowadzącą księgowość Spółki
    - uzgadnianie sald należności i zobowiązań
    - prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów
    - przygotowywanie przelewów bankowych
    - kontrola zasadności naliczanych kosztów usług oraz rozliczanie kosztów w oparciu o posiadane dokumenty i informacje; weryfikacja formalna dokumentów kosztowych
    - tworzenie wszelkich raportów i zestawień w zakresie pełnionych obowiązków dla Zarządu Spółki oraz na potrzeby organów państwowych
    - kontrola należności, przygotowywanie raportów, kontakt z kontrahentami w przypadku wystąpienia należności przeterminowanych
    - kontakt z kontrahentami dla zapewnienia kompletności, poprawności i terminowości dokumentów
    - kontrola poprawności funkcjonowania zakładów przetwarzania współpracujących ze Spółką; organizowanie i monitorowanie wyników audytów i kontroli WIOŚ, wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości i zastrzeżeń, aktualizowanie decyzji środowiskowych
    - prowadzenie ewidencji kasowej w różnych walutach
    - kontakt z pracownikami, kontrahentami, audytorami i organami państwowymi w zakresie pełnionych obowiązków.

    Profil kandydata

    - Pozytywne podejście, koleżeńskość, umiejętność pracy w niewielkim zespole
    - Dokładność i skrupulatność, naturalna łatwość w pracy z cyframi
    - Doświadczenie i swobodne posługiwanie się Excelem na poziomie średnio zaawansowanym
    - Komunikatywność (praca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym)
    - Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
    - Mobilizacja w warunkach presji czasowej

    Oferujemy

    - Umowa o pracę na zastępstwo
    - Wynagrodzenie zgodne z regulaminem wynagradzania obowiązującym w Spółce
    - Opieka medyczna na wybranym poziomie (podstawowy lub VIP), również w wersji rodzinnej

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców