Oferta pracy

Księgowy/a

JNT Group S.A. Sp. K.O firmie

  • Dobroń (pow. pabianicki)

    Dobroń (pow. pabianicki), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• weryfikacja faktur kosztowych

• księgowanie faktur kosztowych i innych dokumentów związanych z działalnością firmy

• wystawianie, księgowanie faktur sprzedaży

• księgowanie dokumentów magazynowych

• prowadzenie ewidencji środków trwałych

• sporządzanie deklaracji Vat-UE, Vat-JPK i Cit

• potwierdzanie sald z kontrahentami

• pomoc w zamknięciu okresów sprawozdawczych

Podział czasu pracy
60%

Księgowanie

20%

Prowadzenie ewidencji

20%

Weryfikacja i kontrola

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/rachunkowości

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości, mile widziana znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową

  • Dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

JNT Group S.A. Sp. K.

Na rynku polskim firma JNT GROUP jest obecna od 1976 roku. Jesteśmy liderem z branży winiarskiej oferującym produkty pod znanymi i cenionymi markami. Współpracujemy z winnicami z prawie wszystkich głównych regionów produkcyjnych na świecie, stale poszerzając i ulepszając naszą ofertę pod względem dopasowania do potrzeb rynku usług hotelarskich i gastronomicznych.

Od 2017 roku rozpoczęliśmy intensywną konsolidację rynku. W skład grupy wchodzą m. in. spółka Platinum Wines oraz portfolio Wino Makłowicz.

Przewiń do profilu firmy