Administratorem danych osobowych kandydatów jest Integrum Management Sp. z o.o., ul. Flisa 4, bud. B, 02-247 Warszawa, KRS 0000226987 (Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS), nr NIP 632-18-79-619, kapitał zakładowy 641000 zł, kontakt: tel.: 22 318 72 00, adres e-mail: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na oferowane stanowisko. Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Pana/Pani szczególną sytuacją. Jeżeli, przetwarzanie danych opiera się na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Pełna treści informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych (w tym informacja na temat podstaw prawnych przetwarzania) znajduje się poniżej: https://integrummanagement.pl/files/igm/informacja%20dla%20kandydat%C3%B3w%20do%20pracy%20lub%20wsp%C3%B3%C5%82pracy.pdf
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Integrum Management

Księgowy/a ds. Wspólnot Mieszkaniowych

Integrum ManagementO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych, okresów deweloperskich

  • Ewidencja dokumentów księgowych wspólnoty mieszkaniowej (wyciągi bankowe, faktury zakupu, rmk, rezerwy)

  • Naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych

  • Wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników mediów

  • Rozliczanie mediów indywidualnych

  • Uzgadnianie i wyjaśnianie niezgodności sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według indywidualnych potrzeb zarządcy nieruchomości dla Wspólnot Mieszkaniowych

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

  • Prowadzenie rozliczeń z US

  • Prowadzenie kartotek właścicieli

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (kierunki Rachunkowość, Finanse, Zarządzanie lub pokrewne)

  • Min. 1 rok doświadczenia w dziale Księgowości Wspólnot Mieszkaniowych

  • Dobra znajomość zasad ewidencji

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

  • Znajomość programu księgowego Słoń - mile widziana

  • Umiejętność samodzielnej pracy i zaangażowanie

  • Inicjatywa w działaniu, komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju, podwyższania kompetencji

  • Jasną i precyzyjną ścieżkę kariery

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

  • Dofinansowanie do benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Integrum Management to ogólnopolska firma od ponad 15 lat kompleksowo zajmująca się

zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV.

W tytule maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska i lokalizacji.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.