Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a ds. zobowiązań

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluO firmie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu

aleja Wincentego Witosa 26

Opole

Twój zakres obowiązków

Odpowiedzialność za:

• Weryfikację faktur zakupu pod kątem podatkowym oraz rachunkowym,

• Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych oraz innych dokumentów księgowych,

• Księgowanie i rozliczanie faktur dot. zakupów realizowanych przez Aptekę Centralną USK, tzw. dostawy niefakturowane,

• Uzgadnianie rejestru zakupu VAT,

• Prawidłowe przechowywanie oraz archiwizowanie dokumentów,

• Prowadzenie korespondencji z kontrahentami,

• Kontrola rozrachunków z dostawcami,

• Przygotowywanie płatności do realizacji.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby zaangażowanej w pracę, skrupulatnej, ambitnej oraz poszukującej nowych rozwiązań. Zależy nam na osobie, która potrafi samodzielnie rozwiązywać pojawiające się problemy i jest otwarta na współpracę.

• Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,

• Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości,

• Znajomość:

- Ustawy o rachunkowości,

- Ustawy o podatku VAT,

- Ustawy o podatku CIT,

• Znajomość systemu obsługi finansowo-księgowej klasy CRP,

• Znajomość pakietu MS OFFICE oraz obsługi urządzeń biurowych.

To oferujemy

• Pracę w największym szpitalu w województwie - dającym duże możliwości w kształtowaniu swojego rozwoju zawodowego,

• Pakiet socjalny.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie, z własnym całodobowym lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom - szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych.

Zachęcamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań w służbie zdrowia - we współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Opolu.

Przewiń do profilu firmy