Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a ds. zobowiązań z językiem francuskim

AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu w systemie SAP

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z dostawcami

  • Analiza sald i zobowiązań

  • Stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w francuskim lub angielskim

Nasze wymagania

Kompetencje zawodowe

• Wykształcenie co najmniej średnie, preferowany kierunek ekonomiczny

• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny

• Mile widziana także znajomość języka angielskiego

• Znajomość podstawowych zasad rachunkowości

• Znajomość programów MS Office

• Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Kompetencje osobiste

• Zdolność analitycznego myślenia

• Systematyczność, dokładność, terminowość

• Zorientowanie i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Zorientowanie na klienta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie : umowa na pełen etat, początkowo na 3 miesięczny okres próbny, następnie na czas określony i nieokreślony

  • Dodatkowa płatna 15 minutowa przerwa (oprócz przerwy 15 minutowej zagwarantowanej prawem ).

  • Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe

  • Szerokie możliwości rozwoju

  • dodatkowe świadczenia socjalne na wakacje i święta, paczki dla dzieci od 2-giego do 14-stego roku życia, impreza Mikołajkowa dla dzieci. Dofinansowanie do organizowanych przez zakład wycieczek, do obiadów w zakładowej stołówce i kart Multisport. Pomoc socjalna w trudnych sytuacjach materialnych oraz zdrowotnych, pożyczki na cele mieszkaniowe i remontowe. Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia grupowego PZU.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Free foreign language course

Jesteś ważną częścią naszej przyszłości. My też chcemy być częścią Twojej przyszłości! B. Braun działa na rzecz ochrony i poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Wspierasz realizację tej wizji, dzielisz się specjalistyczną wiedzą i innowacjami, cenisz skuteczność i zrównoważony rozwój. To dlatego chcemy nadal rozwijać naszą firmę wspólnie z Tobą! Wspólnie przyczyniamy się do rozwoju opieki zdrowotnej na całym świecie, w oparciu o zaufanie, przejrzystość i wzajemny szacunek, z myślą o Twojej przyszłości. Na tym polega dzielenie się wiedzą.

Przewiń do profilu firmy