Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy-a

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Księgowy-a
    Miejsce pracy: Gdynia
    BF INTERNATIONAL
    ZAANGAŻOWANI. DYNAMICZNI. KONKURENCYJNI. DOŚWIADCZENI.

    To od nas na początek. Teraz zaczyna się rozmowa czy chcesz do nas dołączyć?

    BFI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (dawniej BF International) - www.bfinternational.pl - to firma której strategiczny obszar działania stanowi świadczenie usług spedycji oraz transportu drogowego (w tym specjalistycznego) na terenie całej Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów pragniemy stale poszerzać zakres świadczonych przez nas usług oraz wzmocnić nasz zespół o nowe kompetencje.

    ZADANIA NA STANOWISKU:
    • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
    • Udział w budowaniu obszaru działań finansowych firmy,
    • Sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych,
    • Nadzorowanie rozliczeń finansowych firmy,
    • Nadzorowanie i przygotowywanie deklaracji CIT, VAT , oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi , w tym US, GUS, NBP, banki etc.
    • Współorganizacja obiegu dokumentów księgowych/finansowych,
    • Odpowiedzialność za zgodność działań finansowych przedsiębiorstwa z obowiązującymi przepisami prawnymi,
    • Współpraca z innymi zespołami firmy,
    • Raportowanie danych ekonomiczno- finansowych do zarządu,
    • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych.
    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
    • Wyższego wykształcenia (ekonomia, finanse i rachunkowość),
    • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wysokiego zaangażowania i inicjatywy w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • Bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości,
    • Bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych,
    • Znajomości programów finansowo - księgowych,
    • Dokładności i sumienności w codziennych obowiązkach,
    • Znajomość obsługi kadr oraz znajomość programu PŁATNIK.
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • Uczciwe zasady działania i stabilny czas pracy,
    • Szerokie możliwości rozwoju ścieżki kariery i podnoszenie kompetencji zawodowych,
    • Narzędzia pracy,
    • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy,
    • Swobodną atmosferę i partnerskie relacje w młodym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do swojego CV niniejszej klauzuli:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

    bottom