Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a GL

Geberit Service Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowania okresowe w obszarze księgi głównej

  • Realizacja zadań związanych z procedurami zamknięcia miesiąca i roku

  • Weryfikacja poprawności dokumentów w ramach przydzielonego obszaru

  • Raportowanie do GUS

  • Raportowanie do NBP

  • Księgowanie dokumentów dotyczących wydatków w ramach ZFŚS

  • Usprawniania istniejących procesów we współpracy z zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane Finanse i Rachunkowość lub kierunki ekonomiczne

  • Znajomość przepisów i zasad rachunkowości polskiej

  • Doświadczenie w obszarze księgowości w wewnętrznych działach księgowych lub w środowisku SSC/BPO

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności znajomość aplikacji Excel

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w SAP

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na efektywną obsługę klienta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

Geberit Service Sp. z o.o.

Grupa Geberit jest europejskim liderem technologii sanitarnej. Koncern Geberit utrzymuje silną pozycję na większości europejskich rynków lokalnych, oferując unikalne wartości dodane w sektorze systemów sanitarnych i ceramiki łazienkowej. Produkcja jest prowadzona w 29 fabrykach, z czego 6 mieści się za oceanem. Siedziba główna koncernu znajduje się w miejscowości Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Grupa Geberit uzyskuje sprzedaż netto na poziomie 3,1 miliarda franków szwajcarskich, zatrudniając 12 000 pracowników w ponad 50 krajach. Akcje Geberit są notowane na giełdzie SIX Swiss Exchange. Od 2012 r. akcje Geberit wchodzą w skład SMI (Swiss Market Index).

Przewiń do profilu firmy