Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Góra Kalwaria, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz pracodawcy, który da Ci możliwości uczenia się i rozwoju? Masz już doświadczenie w zakresie księgowości, pracowałeś/aś z dokumentami i Excelem? Lubisz komunikację w jęz. angielskim lub niemieckim? Jeśli zależy Ci na pracy w stabilnej firmie, zaaplikuj.

    Księgowy/a
    Nr ref.: /12/03/2019/MD/37794
    Góra Kalwaria
    oferujemy
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne zatrudnienie
    • możliwości doskonalenia się i rozwoju zawodowego
    • pracę z językiem angielskim lub niemieckim
    • benefity typu prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą
    zadania
    • ewidencja wpływających dokumentów zakupu i sprzedaży oraz wyciągów bankowych
    • kontrola dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym
    • sporządzanie poleceń zapłaty w systemie bankowości elektronicznej
    • sporządzanie raportów i statystyk na potrzeby jednostki
    • monitorowanie płynności finansowej pod względem opóźnionych płatności od kontrahentów
    • prowadzenie kasy i sporządzanie raportów kasowych
    • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do rozliczania podatku VAT i CIT
    oczekujemy
    • doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
    • komunikatywnej znajomości któregoś z dwóch języków- angielski lub niemiecki
    • wykształcenia kierunkowego (ekonomia lub finanse)
    • znajomości Excela
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47