Oferta pracy

Księgowy/a

Deceuninck Poland Sp. z o.o.O firmie

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Poznańska 34

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem zagranicznym

  • Prowadzenie/uczestniczenie w projektach optymalizujących procesy finansowe

  • Procesowanie dokumentów finansowych (w tym faktur, rozrachunków, wyciągów bankowych)

  • Uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca oraz konsolidacyjnych

  • Wyjaśnianie niezgodności w obszarze księgowym, analiza kont księgowych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z przepisami podatkowymi oraz standardami rachunkowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny)

  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale księgowości

  • Znajomość systemu SAP oraz praktyczna znajomość narzędzi MS Office

  • Zorientowanie na profesjonalną obsługę klienta

  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz dokładność

  • Mobilność międzynarodowa (sporadyczne wyjazdy służbowe na terenie Europy).

Mile widziane

  • Znajomość IFRS i procesów konsolidacyjnych

  • Doświadczenie w przejmowaniu procesów z innych lokalizacji

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z elementem premiowym

  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji i koleżeńską atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • Możliwość rozwoju zawodowego, współuczestniczenie w kształtowaniu procesów.

  • Przyjazne warunki pracy w tym elastyczność czasu pracy.

  • Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony na święta, dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków pracowniczych)

  • Wsparcie finansowe z okazji ślubu i narodzin dziecka

  • Bezpłatny i duży parking

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

Przewiń do profilu firmy