Logo Pracuj.pl

Księgowy/a

Prosperity Tax sp. z o.o.O firmie

6 000–10 000
brutto / mies.
  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Prosperity Tax sp. z o.o.

Zapolskiej 7

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów źródłowych Klientów
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT/PIT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), Sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Sporządzanie pozostałych deklaracji JPK, VAT-R, PCC itd.
  • Wsparcie Klienta w komunikacji z US - rejestracje do vat, zmiany formy opodatkowania itp.
  • Wsparcie zarządu w obsłudze Klienta (komunikacja księgowy - zarząd - Klient)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego w biurze rachunkowym,
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie,
  • Dodatkowym atutem znajomość KSH oraz umiejętność elektronicznej wysyłki dokumentów do KRS.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do poziomu wiedzy i realizacji zadań)
  • W naszym przedsiębiorstwie stawiamy na jakość, dlatego ilość Klientów i dokumentacji w skali miesiąca jest niższa niż w typowym biurze rachunkowym.
  • Po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej.

O nas

Prosperity Tax sp. z o.o. powstała w 2019 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wysoką jakość usług księgowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ksiąg handlowych - nasza specjalizacja to spółki z o.o. Pozostałe spółki z grupy oferują usługi w zakresie ubezpieczeń, kredytów, leasingów czy usług prawnych dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom komplet usług finansowych w jednym miejscu.

Bardzo dynamiczny rozwój (obecnie obsługujemy 150 Klientów) wymaga znalezienia kolejnego członka naszego zespołu. Stawiamy na jakość dlatego w naszym przedsiębiorstwie ilość Klientów przypadająca na księgowego jest adekwatna do poziomu umiejętności i oczekiwań finansowych.

Księgowy/a, Zapolskiej 7, Katowice