Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.)) w celach niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacyjnych w Kochański & Partners Sp. k. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.”
Kochański & Partners Sp.k.

Księgowy/a

Kochański & Partners Sp.k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami z uwzględnieniem obrotu z kontrahentami zagranicznymi

  • rozliczanie delegacji pracowników

  • kontrola rozrachunków

  • sporządzanie raportów na potrzeby działu Finansowo-Księgowego

  • prowadzenie kasy

  • inne prace zlecone przez Główną Księgową

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub jest w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość bądź kierunki pokrewnie)

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kontysty/ księgowego/kontrolera finansowego

  • wiedza z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości oraz kontrolingu finansowego

  • doświadczenie w obsłudze baz danych

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym)

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Mile widziane

  • praktyczna znajomość obsługi programu księgowego Symfonia

To oferujemy

  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach, możliwość rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i zdefiniowana ścieżka kariery

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Opieka medyczna na poziomie VIP i możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

  • sprzęt firmowy (telefon, laptop)

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

Przewiń do profilu firmy