Logo Pracuj.pl

Księgowy/a

Morele.net Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Morele.net Sp. z o.o.

Fabryczna 20A

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ujmowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych (WNT, WDT, eksport, import, import usług, sprzedaż wysyłkowa)
  • wystawianie dokumentów księgowych (np. faktury, noty itp.)
  • udział w uzgadnianiu JPK_VAT, VAT-UE, kontrola kont księgowych i rejestrów VAT pod względem poprawności
  • dekretacja, księgowanie i weryfikacja dokumentów źródłowych faktur kosztowych
  • czynny udział w procesie zamykania miesiąca i roku
  • comiesięczne uzgadnianie powierzonych kont księgowych

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w księgowości (pełna księgowość)
  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego
  • znajomość systemów finansowo-księgowych klasy ERP
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excela
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz nastawienie na działanie procesowe
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • znajomość programu COMARCH ERP XL
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w gronie ekspertów, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych projektów
  • pracę na pełny etat na umowie o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce
  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia
  • benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • Karta multisport

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Zainteresowany/a? Nie wahaj się i prześlij do nas swoją aplikację! Czeka praca w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania!

Księgowy/a, Fabryczna 20A, Kraków