Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/a

Manpower

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów w walucie obcej

  • Weryfikacja i dekretacja FV zakupu – WNT, import usług, import towarów

  • Kontrola rozrachunków zagranicznych

  • Rozliczanie delegacji zagranicznych

  • Weryfikacja potwierdzeń WDT

  • Analiza sald kont związanych z operacjami zagranicznymi (m.in. cło)

  • Wystawianie kompensat, wystawianie dokumentów na skonta – kontrahenci zagraniczni

  • Zadania uzupełniające:

  • Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca i roku

  • Współpraca z innymi działami oraz zakładami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie: min. 2 lata w wewnętrznym dziale księgowym lub biurze rachunkowym

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość programu klasy ERP – dodatkowy atut

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwą premię roczną

  • Opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy