Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy(a)

ARS Altmann Polska Sp. z o.o.O firmie

ARS Altmann Polska Sp. z o.o.

Fabryczna 3

Łajski (pow. legionowski)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja i analiza dokumentów pod względem rachunkowym

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych

  • Rozliczanie podatku VAT

  • Udział w zamknięciu miesięcznym i rocznym

  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Przygotowywanie danych do sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

  • Monitorowanie i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, ekonomii lub inne kierunkowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata

  • Dobra znajomość przepisów o rachunkowości oraz prawa podatkowego

  • Dobra znajomość Microsoft Office: Excel, Word

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Dokładność, zdolność do analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia branżowe