Oferta pracy

Księgowy/a

BrowinO firmie

  • Pryncypalna 129, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Browin

Pryncypalna 129

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych,

  • Wprowadzanie przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów bankowych,

  • Bieżąca współpraca z dostawcami w zakresie rozliczeń, rozrachunków i potwierdzeń sald,

  • Aktywny udział w zamknięciach cyklicznych, np. miesięcznych oraz w zamknięciu roku (weryfikacja stanów magazynowych, operacje systemowe, przygotowywanie rejestrów faktur),

  • Inwentaryzacja sald, przygotowanie lub udział w naliczaniu oraz uzgadnianiu odpisów i rezerw,

  • Udział w pracach związanych ze sprawozdawczością finansową, raportami okresowymi, rozliczeniami podatkowymi i deklaracjami oraz niezbędnymi zestawieniami finansowymi,

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach podatkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- rachunkowość, ekonomia, finanse,

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości (min. 5 lat),

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,

  • Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym i VAT,

  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji,

  • Odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Dokładność i skrupulatność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • parking rowerowy