Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a

Aereco WentylacjaO firmie

  • Dobra 13, Łomna-Las (pow. nowodworski)
    Łomna-Las (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Ważna 10 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Aereco Wentylacja

Dobra 13

Łomna-Las (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów księgowych

  • Weryfikacja dokumentów pod względem białej listy podatników VAT oraz metody podzielonej płatności

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz naliczanie podatków (CIT, VAT)

  • Współpraca z organami oraz instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, GUS, banki, audytorzy, biegli rewidenci)

  • Ewidencja i rozliczanie środków trwałych

  • Rozliczanie wewnątrzwspólnotowych nabyć towaru

  • Aktywne uczestnictwo przy tworzeniu sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie zestawień i analiz finansowych na potrzeby Spółki

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości

  • Znajomości systemu Sage Symfonia ERP – warunek konieczny

  • Umiejętnego wykorzystania przepisów księgowo-podatkowych w praktyce

  • Dobrej znajomości MS Excel

  • Samodzielności oraz umiejętności analitycznego podejścia

  • Sumienności, rzetelności, dokładności i zaangażowania

To oferujemy

  • Firma o stabilnej pozycji na rynku

  • Przyjazna atmosfera i warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

AERECO WENTYLACJA Sp. z o.o. - firma z branży wentylacyjnej i pożarowej działająca na rynku B2B.

Przewiń do profilu firmy