Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA ELEKTROENERGETYCZNEGO ELBUD WARSZAWA sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • księgowanie należności i zobowiązań (w tym w walutach obcych), uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,

  • pomoc w kontroli formalno-rachunkowej dokumentów księgowych,

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych,

  • udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz w przygotowaniu rozliczeń CIT i VAT,

  • przygotowywanie zestawień / raportów na potrzeby wewnętrzne;

  • współpraca oraz udzielanie niezbędnego wsparcia członkom zespołu.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości prowadzącym pełną księgowość lub biurze rachunkowym,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse) - mogą być również ukończone kursy/szkolenia z zakresu księgowości,

  • znajomość bieżących przepisów podatkowych,

  • dobra znajomość programu MS Excel,

  • samodzielność i odpowiedzialność oraz umiejętności analityczne,

  • chęć nauki i łatwość przyswajania wiedzy,

  • komunikatywność - pozytywne nastawienie do współpracowników i Klientów,

  • inicjatywy, dokładności, systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • mile widziana znajomość programu TETA, RAKS,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA ELEKTROENERGETYCZNEGO ELBUD WARSZAWA sp. z o.o.

Od 65 lat projektujemy i budujemy obiekty energetyczne najwyższej jakości, łącząc profesjonalizm naszych pracowników z najnowszą wiedzą techniczną i efektywnymi metodami zarządzania.

Przewiń do profilu firmy