Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Mielec, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje pracować dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.
    Księgowy/a
    Miejsce pracy: Mielec
    nr ref. Ks/MX/02/2017
    Zadania:
    • Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
    • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych miesięcznych
      i rocznych;
    • Sporządzanie analiz i raportów;
    Wymagamy:
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – wskazana rachunkowość;
    • Znajomość zagadnień księgowych i finansowych;
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
    • Znajomości kwestii podatkowych (VAT, CIT);
    • Dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w realizację zadań;
    • Znajomość MS Office –  w szczególności Excel;
    • Umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
    • Odpowiednie narzędzia pracy;
    • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej
      się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
      w kraju i za granicą.

    Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny wraz z numerem referencyjnym w temacie e-maila, prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

     Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)