Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/a

SGSO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zagranicznych placówek SGS

  • uzgadnianie sald

  • obsługa zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca

  • kontakt z zagranicznymi oddziałami SGS

  • generowanie raportów i tworzenie analiz

  • codzienna komunikacja z innymi działami księgowymi firmy

  • zadania wynikające ze specyfiki danego działu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w księgowości

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze Finansów i Rachunkowości)

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 (wykorzystanie głównie w piśmie)

  • znajomość MS Excel

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w jednym z działów międzynarodowej księgowości: AP/P2P, AR/O2C, GL/R2R

  • możliwość pracy zdalnej

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w godzinach biznesowych

  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Program Inicjatyw Pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy