Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a

GTV OFFICE sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • Ozimek

    Ozimek, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Przeksięgowania wewnętrzne – PK

  • Przygotowanie dokumentów do przelewu oraz przelewów

  • Uzgadnianie sald na kontach

  • Uzgadnianie rozrachunków

  • Sprawdzanie poprawności danych ujętych w systemie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia

  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej (znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT)

  • doświadczenie w pracy z pakietem MS Office, w szczególności MS Excel

  • znajomość programu księgowego Optima będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach

  • zdolności analityczne, skrupulatność i terminowość

  • zaangażowanie, umiejętność współpracy na różnych poziomach organizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełny etat

  • miejsce pracy Ozimek koło Opola

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • praca w zgranym zespole, miłej atmosferze

  • elastyczne godziny pracy