Oferta pracy

Księgowy/a

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe zamykanie obszarów księgowości zgodnie ze schematem zamknięcia miesiąca oraz roku obrotowego

  • Księgowanie faktur zakupowych kosztowych w układzie rodzajowym oraz centrów kosztów

  • Księgowanie faktur zakupowych magazynowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Kalkulacja i księgowanie rozliczeń międzyokresowych

  • Aktywny udział w zamknięciu roku i badaniu sprawozdania finansowego przez audytora

  • Raportowanie GUS i NBP

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym

  • Kierunkowe wykształcenie - lub w trakcie jego zdobywania

  • Rozumienie procesów księgowych zachodzących w firmie produkcyjnej

  • Wysokie zdolności interpersonalne połączone z umiejętnością pracy w zespole

  • Umiejętność przygotowania raportów w arkuszu kalkulacyjnym MS EXCEL

  • Otwartość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Miejsce pracy: Poznań

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji w zakresie księgowości i podatków

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna oraz multisport

  • Praca w przyjaznej atmosferze i nieformalnej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy