Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a

WSK-Poznań

  • Unii Lubelskiej 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WSK-Poznań

Unii Lubelskiej 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja zakupu materiałów, kosztów, środków trwałych

  • rozliczanie kosztów w układzie rodzajowym

  • rozliczanie magazynów

  • rozliczanie produkcji

  • rozliczanie płac

  • rozliczanie podatku VAT i sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego

  • sporządzanie JPK i jego transfer do Administracji Skarbowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne

  • Doświadczenie min. 3 lat pracy w księgowości

  • Doświadczenie w pracy w informatycznych systemach finansowo-księgowych

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym biegła znajomość MS Excel

Mile widziane

Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami,

  • stabilność zatrudnienia,

  • szkolenia,

  • przyjazną atmosferę,

  • pakiet socjalny,

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

WSK-Poznań

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.