Oferta pracy

Księgowy/a

Fibar Group S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu finansowo-księgowego

  • bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych

  • weryfikacja i uzgadnianie kont analitycznych

  • udział w sporządzaniu dokumentów będących podstawą rozliczeń podatkowych (VAT, CIT) oraz innych deklaracji i sprawozdań wymaganych prawem

  • współudział w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, audytor)

  • współpraca z specjalistami ds. kadr i płac, controlingu oraz innych działów Spółki

  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca oraz współudział w przygotowywaniu danych do raportów wewnętrznych Spółki

  • współudział w przygotowywaniu wewnętrznych i zewnętrznych sprawozdań finansowych

  • aktywne uczestnictwo w wewnętrznych projektach zespołu księgowego zorientowanych na polepszenie procesów firmy

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków VAT i CIT oraz umiejętność poruszania się w przepisach prawa

  • wykształcenie z zakresu rachunkowości

  • doświadczenie w transakcjach VAT w obrocie zagranicznym

  • znajomość oprogramowania MS Office, w tym programu MS Excel w stopniu zaawansowanym

  • samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i umiejętność logicznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie w rozliczaniu spółki branży produkcyjnej

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • opieka zdrowotna

  • karta benefit sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • nauka języków obcych

  • dofinansowanie posiłków

  • bony świąteczne, z okazji ślubu lub narodzin potomstwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Jesteśmy pasjonatami i marzycielami, którzy stworzyli inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy