Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a - Samodzielny/a Księgowy/a

Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Sp. z o.o.

Świętej Gertrudy 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie deklaracji VAT i podatku dochodowego

Nasze wymagania

  • Znajomość programu ERP OPTIMA

  • Komunikatywność

  • Praktyczna znajomość zagadnień prawa podatkowego i bilansowego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • Terminowość, dokładność i skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zaangażowanie

Mile widziane

  • Zdolności analityczne, umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków

  • Znajomość prorgamu ENOVA

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat (możliwość innych elastycznych form zatrudnienia)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • Udział w szkoleniach

  • Pracę w zespole samodzielnych księgowych

  • Bieżący kontakt z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, radcami prawnymi

  • System benefitów

  • Elastyczny czas pracy (mile widziani studenci kierunków ekonomicznych i prawniczych)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy spółką doradztwa prawno – podatkowego, której celem jest dostarczanie Klientom sprawdzonej i użytecznej wiedzy oraz wspieranie ich w podejmowaniu najbardziej trafnych decyzji. Od roku 2000, tj. od momentu powstania, najważniejszym dla nas zadaniem jest budowanie relacji opartych na zaufaniu, wynikającym z kompleksowego spojrzenia i myślenia długą perspektywą skutków prawno- finansowych. Zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów, stąd wierzymy w partnerskie relacje, dzięki którym możemy w pełni zrozumieć stawiane przed nami zadania oraz budować kompleksowe rozwiązania.

Więcej informacji o nas znajdziesz na www.misp-modzelewski.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikuj z dopiskiem „Praca MISP-KP”.