Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy(a) / Samodzieny(a) Księgowy(a)

home.pl S.A.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy (w tym min: kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych, ewidencja dokumentów źródłowych, rozliczanie i kontrola sald kontrahentów, rozliczenia walutowe)

  • sporządzanie sprawozdań finansowych w części lub w całości

  • przygotowywanie wskazanych raportów i danych do pakietów grupowych

  • sporządzanie i weryfikacja rejestrów podatkowych VAT/JPK

  • sporządzanie i weryfikacja wskazanych deklaracji podatkowych

  • współpraca z organami zewnętrznymi takimi jak np. GUS, US, NBP, audytorzy Spółki w tym przygotowywanie wskazanych raportów

  • współpraca przy realizacji projektów w zakresie procesów i rozwoju systemów księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego lub min. 2 lata na stanowisku Księgowego

  • znajomość prawa podatkowego (VAT, CIT) i zasad rachunkowości

  • dobra znajomość obsługi arkusza Excel

  • umiejętność pracy w zespole i pracy zdalnej

  • samodzielność, dokładność, zdolności analityczne

  • język angielski min. na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat

  • Pozytywną i nieformalną atmosferę pracy

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz wakacji, lekcje nauki angielskiego, bony na święta, ubezpieczenie grupowe i wiele innych

  • Możliwość rozwoju w różnych kierunkach – udział w programach rozwojowych „Bilet do Rozwoju”, czyli wewnętrznych szkoleniach z ekspertami z różnych dziedzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest w home.pl a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, oraz międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy