Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Słubice, lubuskie
  • Specjalista
  • 2019-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży technicznej, będącej kluczowym producentem  elektroniki przemysłowej,  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Księgowy/a
    Miejsce pracy: Słubice

    TWOJE ZADANIA:

    • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów
    • Zapisywanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
    • Sporządzanie bilansów, rachunków zysków
    • Udział w księgowych zamknięciach miesiąca i roku
    • Przeprowadzanie kontroli i rozliczeń kont rozrachunkowych
    • Współpraca z biegłym rewidentem oraz audytorami

    TA PROPOZYCJA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

    • Posiadasz wykształcenie kierunkowe (mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne)
    • Zdobyłaś/eś pierwsze doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
    • Znasz zasady księgowe i finansowe
    • Biegle obsługujesz komputer, w szczególności arkusze kalkulacyjne Excel
    • Posiadasz komunikatywny język angielski

    NASZ KLIENT PRZYGOTOWAŁ DLA CIEBIE:

    • Możliwość pracy w stabilnej i renomowanej firmie z branży elektroniki przemysłowej, o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
    • Korzystne oraz stabilne warunki zatrudnienia
    • Pełne wdrożenie w wykonywane zadania
    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Udział w szkoleniach branżowych podnoszących kwalifikacje
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj.

    „Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.