Oferta pracy

Księgowy(a) - Specjalista ds. finansowych

RSQ TechnologiesO firmie

  • 27 Grudnia 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RSQ Technologies

27 Grudnia 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie faktur i ich archiwizowanie,

  • Wystawianie faktur oraz faktur korygujących,

  • Tworzenie zestawień na potrzeby zarządu,

  • Opisywanie i skanowanie faktur,

  • Tworzenie raportu kasowego,

  • Rozliczanie podróży służbowych,

  • Przygotowywanie i zbieranie dokumentów potwierdzających wydatki,

  • Estymowanie zadań w ramach planningów zespołu,

  • Ścisła komunikacja z innymi zespołami w firmie,

  • Współpraca z kancelarią prawną, doradcą podatkowym oraz biurem księgowo-rachunkowym,

  • Współpraca z publicznymi organami podatkowo-finansowymi,

  • Wsparcie Pełnomocnika ds. jakości w zakresie certyfikacji oraz audytu wewnętrznego,

  • Zestawienia kosztów związane z rozliczaniem dofinansowań unijnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość,

  • Znajomość przepisów dotyczących rachunkowości, w tym prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych dla spółki z o.o.,

  • Zrozumiałe przedstawianie danych finansowych,

  • Jasne formułowanie wniosków,

  • Znajomość podstaw szybkiej nawigacji w bazach danych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Dobra znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność,

  • Dokładność, rzetelność,

  • Zaangażowanie,

  • Odpowiedzialność w zakresie realizacji obowiązków,

  • Sumienność, terminowość,

  • Kreatywność,

  • Systematyczność,

  • Poczucie humoru, ponieważ praca sprawia więcej radości, gdy możesz śmiać z ludźmi, z którymi pracujesz.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej i raportowania,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cotygodniowych knowledge sharingach,

  • Umowę o pracę / B2B w zależności od Twoich potrzeb,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,

  • Wpływ na wydarzające się w firmie rzeczy oraz otwartą i szczerą komunikację,

  • Kurs lub konferencję, pod warunkiem, że opowiesz jak było :),

  • Okazję zaistnienia w roli prelegenta lub autora materiałów eksperckich,

  • Stały dostęp do regularnie powiększanej biblioteczki,

  • Biuro przy Placu Wolności w Poznaniu, z mnóstwem roślinek (ok. 100!),

  • Benefity pracownicze: punkty MyBenefit, Multisport, opieka medyczna,

  • Najciekawszych nowych znajomych na świecie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

Naszym celem w RSQ jest wspólnie budować świat, w którym ludzie żyją szczęśliwie w zdrowiu i wolności. Pojazdem do tego celu jest opieka zdrowotna, której wartości pomagają nam tworzyć narzędzia odpowiedzialnie i z pożytkiem dla wszystkich.

Tworzymy własne aplikacje chmurowe, które adaptujemy również na potrzeby większych klientów. To jednak nie wszystko! Rozwijamy także projekty R&D w zakresie budowy urządzeń medycznych oraz AI.

Więcej o nas:

Strona www: https://www.rsqtechnologies.com/

Facebook: https://www.facebook.com/rsqtechnologies

Instagram: https://www.instagram.com/rsqtechnologies

Przewiń do profilu firmy