Oferta pracy

Księgowy/a – Specjalista ds. rozliczeń należności

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Skórzewska 8

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja wyciągów bankowych w systemie finansowo-księgowym oraz rozliczanie należności

  • Monitorowanie należności w celu ograniczenia wartości należności przeterminowanych, wyjaśnianie przyczyn opóźnień płatności od odbiorców

  • Bieżące kontakty z kontrahentami w zakresie uzgodnień sald

  • Współpraca z kancelarią prawną oraz działami operacyjnymi w zakresie odzyskiwania należności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z rozliczeniem rozrachunków i wyciągów bankowych

  • Praktyczna znajomość MS Excel, specjalistycznych aplikacji finansowo – księgowych (preferowana znajomość programu Symfonia)

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przyjazna atmosfera i dodatkowe świadczenia socjalne

Autoryzowany Serwis Volkswagen, Skoda i Seat

W związku z ciągłym wzrostem sprzedaży i obsługi serwisowej pilnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Pracownik Myjni Samochodów Nowych i Używanych.

Przewiń do profilu firmy