Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a - Specjalista/ka ds. Finansowych

FRACHT FWO POLSKA Sp.z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym;

  • ewidencja i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży;

  • ewidencja i rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych;

  • księgowanie i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;

  • ewidencja i rozliczanie wyciągów bankowych w PLN i walutowych;

  • rozliczanie różnic kursowych;

  • uzgodnienia i potwierdzenia sald z kontrahentami;

  • weryfikacja rejestrów VAT i przygotowywanie plików JPK;

  • sporządzanie raportów finansowych związanych z zamknięciem miesiąca;

  • bieżące uzgadnianie i weryfikacja kont księgowych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów lub rachunkowości;

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • praca w dziale finansowym z branży TSL będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych, w tym z zakresu podatków VAT i CIT;

  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;

  • umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie -umowa o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;

  • szkolenia z zakresu zmian w przepisach, dostęp do portali podatkowych;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy dofinansowany przez pracodawcę;

  • dogodną lokalizację biura;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Spółka Fracht FWO Polska, będąca częścią szwajcarskiej Grupy Fracht, globalnego operatora logistycznego dla przemysłu, działa na polskim rynku od 2006 r. Jako operator logistyczny dla przemysłu oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne. W realizacji zleceń, Fracht wykorzystuje wszystkie rodzaje transportu – drogowy, lotniczy, morski, kolejowy i śródlądowy. Obsługuje ładunki ponadgabarytowe, kontenerowe, cało-pojazdowe (FTL) i częściowe (LTL), chłodnicze, dostawy just-in-time oraz transporty expressowe na terenie UE. Do grona klientów Fracht FWO należą czołowe przedsiębiorstwa z sektora energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego, branży automotive oraz FMCG i farmaceutycznej. Korzystając z potencjału sieci partnerów Grupy Fracht, polska spółka realizuje dostawy do wszystkich krajów na świecie. Największym kapitałem Frachtu są ludzie. Firma starannie dobiera kadry oraz dba o ich systematyczny rozwój.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

  • Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny korzystając z opcji aplikacji on-line.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.