Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a - Starszy Specjalista ds. Rozrachunków

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    United Oilfield Services Sp. z o.o.

    United Oilfield Services (www.uos.pl) to firma serwisowa, o ugruntowanej reputacji, oferująca usługi związane z poszukiwaniem i udostępnianiem złóż gazu ziemnego, ropy naftowej oraz źródeł geotermalnych.

    Aktualnie, do Departamentu Rachunkowości i Podatków poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: SR/2017

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja rejestrów VAT,
    • Weryfikacja i księgowanie faktur, wyciągów bankowych, dokumentów PK,
    • Księgowanie rozliczeń bezgotówkowych, delegacji pracowników, rozliczanie zaliczek,
    • Kontakty z dostawcami i obiorcami w zakresie płatności i rozliczeń,
    • Realizacja płatności,
    • Tworzenie i rozwiązywanie rezerw na przewidywane koszty projektowe,
    • Weryfikacja transakcji magazynowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki: Rachunkowość, Finanse
    • Min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku,
    • Dobra znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych, VAT i CIT,
    • Znajomość systemu ERP, np. MS Dynamics,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Doskonała organizacja pracy własnej,
    • Dokładność, rzetelność,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne i na życie,
    • Miejsce pracy w Centrum Warszawy,
    • Miłą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule maila prosimy o podanie nr referencyjnego: SR/2017

    Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz.926).

    Administratorem danych jest United Oilfield Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.