Księgowy/a

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.

  • Emanuela Imieli 30, Świętochłowice
    Świętochłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Emanuela Imieli 30

Świętochłowice

Twój zakres obowiązków

  • Wstępna weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;

  • Kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych, w szczególności: raporty kasowe, wyciągi bankowe, faktury zakupu oraz inne dokumenty kosztowe, dokumenty magazynowe PZ, WZ, WR, inne dowody magazynowe, inne dokumenty księgowe;

  • Archiwizowanie dowodów księgowych;

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i ewidencja paczek płatności w systemie bankowym firmy;

  • Księgowanie rozliczeń zaliczek pracowniczych, delegacji oraz wydatków z kart płatniczych;

  • Sporządzanie raportów o stanie należności i zobowiązań firmy, udział w pracach bilansowych związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych;

  • Uzgadnianie kont bankowych, należności i zobowiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (Finanse/Rachunkowość/Ekonomia);

  • Gotowość do rozwoju w obszarze księgowości/ finansów;

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dokładność, skrupulatność i rzetelność;

  • Wysoka kultura osobista i etyka pracy;

  • Dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Doskonałą atmosferę pracy w miłym otoczeniu;

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, lekcji języka angielskiego;

  • Udział w spotkaniach integracyjnych i niekończące się zasoby kawy i herbaty.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

WAGNER-SERVICE Sp. z o.o. Sp.k. będący partnerem międzynarodowego koncernu J.WAGNER GmbH – wiodącego dostawcy wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń lakierniczych.

Przewiń do profilu firmy