Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli posiadasz doświadczenie w księgowości, płynnie mówisz w języku angielskim i chcesz zdobyć doświadczenie w jednej z renomowanych firm w Szczecinie, aplikuj!

    Księgowy/a
    Nr ref.: /106/12/2018/KO/35071
    Szczecin
    oferujemy
    • pracę w centrum Szczecina
    • wysokie wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej korporacji
    • pakiet ubezpieczeń
    • wczasy pod gruszą
    • dofinansowanie do języków obcych
    zadania
    • aktywne uczestnictwo w procesie migracji
    • weryfikacja faktur,
    • wprowadzanie danych do systemu,
    • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
    • kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych,
    • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
    • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze.
    oczekujemy
    • znajomości pełnej księgowości
    • doświadczenia w dziale księgowości AP lub AR
    • języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
    • znajomości obsługi komputera

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47