Oferta pracy

Księgowy/a

Onninen Sp. z o. o.O firmie

Onninen Sp. z o. o.

18B

Teolin (pow. łódzki wschodni)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie płatności przychodzących

  • Uzgadnianie oraz rozliczanie sald

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem

  • Współpraca z klientami

  • Współpraca z audytorami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil: rachunkowość, finanse, bankowość)

  • Znajomość zagadnień ekonomicznych, księgowych

  • Minimum 12 miesięczne doświadczenie w dziale finansowo-księgowym (mile widziane doświadczenie z Działu AR w międzynarodowych firmach)

  • Komunikatywność oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i warsztaty

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet benefitów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w środowisku międzynarodowym

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Przewiń do profilu firmy

Umowa na zastępstwo na okres około 20 miesięcy.