Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a w Dziale Należności i Zobowiązań

  • Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    Strabag jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.

    Zostań częścią naszego zespołu!

    Spółka STRABAG BRVZ należy do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym. Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

    Numer Referencyjny: PL-2018-123783
    Miejsce zatrudnienia: Pruszków

    Zadania:

    • przyjmowanie, weryfikacja i księgowanie faktur zakupu
    • kontrola poprawności kwalifikacji kosztów i rozliczenia podatku VAT
    • uzgadnianie rozrachunków
    • realizacja płatności

    Wymagania:

    • znajomość podstaw rachunkowości
    • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii lub nauk społecznych
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • zdolności interpersonalne
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • dobra organizacja pracy, dokładność, staranność
    • umiejętność działania pod presją czasu

    Oferujemy:

    • pracę na podstawie umowy o pracę w spółce grupy Strabag SE
    • możliwość rozwoju kompetencji i szkolenia językowe
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • przyjazną atmosferę pracy
    • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
    • ułatwienia w zorganizowaniu dojazdu do biura w Pruszkowie