Księgowy/a w Pionie Rachunkowości i Finansów/Dział Fakturowania

KAUFLAND

KAUFLAND

aleja Armii Krajowej 47

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur krajowych i zagranicznych oraz faktur korygujących z tytułu sprzedaży towarów i usług, not obciążeniowych i not odsetkowych

  • cykliczne rozliczenia usług reklamy i rabatów zgodnie z ustalonymi warunkami z kontrahentami

  • księgowanie operacji dotyczących rozliczeń z pracownikami w tym ewidencjonowanie sprzedaży na kasie fiskalnej

  • księgowanie i rozliczanie operacji związanych ze zwrotem VAT dla podróżnych i rozliczeń w ramach faktoringu

  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy oraz wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca i roku

Nasze wymagania

  • wykształcenie o kierunku ekonomicznym

  • doświadczenie w pracy w księgowości (mile widziana przy wystawianiu faktur przychodowych)

  • znajomość przepisów podatkowych

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • indywidualne możliwości rozwoju

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, możliwość korzystania z e-auta do celów prywatnych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

KAUFLAND

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zróżnicowanego zespołu w Departamencie Administracji i pokaż nam swoją sympatię do liczb, podatków, paragrafów, finansów, analiz, wewnętrznych audytów, obsługi klienta lub wesprzyj kolegów z IT swoim know-how. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Przewiń do profilu firmy