Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijającym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

    Księgowy/a

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • wystawianie faktur sprzedażowych,
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupowych i rozliczeń pracowniczych,
    • analiza rozrachunków i terminowe regulowanie płatności,
    • księgowania związane z zamknięciem miesiąca (aktualizacja rezerw),
    • uzgadnianie sald prowadzonych kont,
    • uzgadnianie zapisów VAT,
    • przygotowywanie danych dla audytorów.
    Wymagania:
    • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu finanse/rachunkowość,
    • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowego,
    • znajomość Ustawy o Rachunkowości,
    • znajomość przepisów prawa podatkowego (VAT i CIT),
    • znajomość  systemu SAP mile widziana,
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów,
    • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
    • rzetelność, sumienność, dokładność.
    Oferujemy:
    • ciekawą pracę i samodzielne zadania w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy).

    Jeżeli chcesz pracować w firmie, dla której najważniejsi są ludzie i wspólnie z nami wdrażać innowacyjne projekty nie wahaj się i zaaplikuj już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie! Wspólnie z nami bądź gotowy na wyzwania przyszłości!