Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/-a

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Księgowy/-aNumer ref.: 210208-XIESN
Twoje zadania:

Dział Księgowości Sii to 25-osobowy zespół pełen pasji i zaangażowania. Odpowiadamy za kompleksowe wsparcie firmy w zakresie rachunkowości. Do naszych głównych zadań należą m.in. rozliczenia podatkowe spółki, kontrola nad środkami trwałymi spółki, przygotowywanie procedur i instrukcji dla innych działów firmy, przesyłanie sprawozdań do GUS, NBP, do US oraz do głównego udziałowca firmy.

Dynamiczny rozwój Sii to dla nas możliwość ciągłego poszerzania wiedzy z zakresu rachunkowości. Mamy także możliwość poznania różnych zadań związanych z obsługą księgową firmy z uwagi na rotacyjny charakter obowiązków. Po pracy lubimy wspólnie aktywnie spędzać czas – bierzemy udział w maratonach i grupach zainteresowań Sii.

Jeśli chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, uczyć się i dzielić wiedzą w obszarze księgowości – dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych
  • Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Bieżąca analiza kont księgowych
  • Ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji dla audytorów
  • Analiza rozrachunków dostawców zewnętrznych
  • Konsultacje dotyczące poprawności wystawianych faktur sprzedaży
  • Udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • Monitorowanie i analiza zmian przepisów prawa podatkowego
  • Inne zadania księgowe oraz współpraca z innymi działami
Twoje umiejętności:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale księgowym lub w biurze rachunkowym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych (VAT i CIT)
  • Dobra znajomość obszaru środków trwałych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętnoś

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne