Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy /-a

PGD Sp. z o.o.O firmie

  • Annopol 4a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PGD Sp. z o.o.

Annopol 4a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dowodów źródłowych, zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości

  • księgowanie dokumentów kosztowych

  • weryfikacja zapisów księgowych

  • uzgadnianie i księgowanie wyciągów bankowych

  • wprowadzanie i weryfikacja przelewów bankowych (import)

  • opracowywanie raportów należności i zobowiązań

  • sporządzanie raportów i aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca

  • ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • wiedza z zakresu rachunkowości i rozliczeń podatkowych

  • umiejętność analitycznej oceny i weryfikacji danych

  • znajomość programów MS Office

  • praktyczne doświadczenie minimum 2 lata

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym zespole

  • pakiet socjalny - program MultiSport, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia z ZFŚS

O nas

PGD od ponad 25 lat tworzy produkty i rozwiązania dla piekarni, cukierni, lodziarni. Nasze motto to: Wypiekamy Inspiracje - a cel działania zapewnianie wsparcia klientom poprzez bycie blisko ich potrzeb, inspirowanie, realizowanie powierzonych zadań.

Codziennie widzisz nasze pomysły wchodząc o poranku do ulubionej piekarni po chrupiące bułki czy kupując urodzinowe ciacho dla najbliższych.

Rozwijamy się i dlatego poszukujemy osoby na stanowisko: KSIĘGOWA.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.pgd.biz.pl