Administratorem danych osobowych jest Genprox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-222), Aleje Jerozolimskie 181B. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Kandydat ma prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej zgoda zostanie wycofana zgodnie z procedurą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Genprox Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami art. 6 ust. 1 lit a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Genprox Sp. z o.o.

Księgowy/a

Genprox Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego zgodnie z przepisami prawa bilansowego oraz przepisami podatkowymi,

  • Tworzenie miesięcznych bilansów, rachunków wyników oraz sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych,

  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS,

  • Aktywna współpraca i komunikacja z Klientami,

  • Sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse),

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pełnej księgowości (wewnętrzny dział księgowości lub biuro rachunkowe),

  • Doświadczenie w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych VAT, CIT,

  • Doświadczenie w zakresie sporządzania lub uczestnictwa w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,

  • Dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości.

To oferujemy

  • dynamicznie rozwijająca się firma

  • możliwość zaangażowania w inne projekty doradcze

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • zgrany zespół i otwarty management team

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Genprox to nowoczesna firma księgowa specjalizująca w kompleksowej obsłudze Startupów i funduszy Venture Capital. Nasz zespół tworzą ambitni księgowi z niesamowitą energią i zaangażowaniem w codzienną pracę. Nasze usługi dostarczamy w nowoczesnej formule, eliminując papier poprzez elektroniczny obieg dokumentów, nowoczesne narzędzia księgowe i analityczne.

Jeżeli chcesz się rozwijać, pracować w nowoczesnej firmie księgowej dającej bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego, wyślij nam swoje CV.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje