Oferta pracy

Księgowy/a

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

  • Postępu 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Postępu 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z oddziałami enel-med,

  • uzgadnianie i księgowanie sprzedaży placówek medycznych,

  • wystawianie i księgowanie faktur przychodowych,

  • analiza i weryfikacja kont rozliczeniowych,

  • przygotowywanie danych do deklaracji VAT-7,

  • udział w zamknięciach okresów księgowych i audytach finansowych,

  • współpraca przy tworzeniu i weryfikacja raportów sprzedażowych,

  • wsparcie działu księgowości w innych zadaniac

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,

  • dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych,

  • bardzo dobra znajomość Excela,

  • otwartość na wdrażanie nowych produktów i nowych kanałów sprzedaży,

  • umiejętność porozumienia się w tematach księgowych z osobami spoza działu księgowości,

Mile widziane

  • doświadczenie w księgowaniu sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 25-letnim doświadczeniem

  • określona ścieżka kariery i realne możliwości awansu

  • konkursy i inicjatywy pracownicze

  • dostęp do platformy webinarowo - szkoleniowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u