Oferta pracy

Księgowy/a

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

  • Wołoska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych

  • Analiza i rozliczanie zobowiązań

  • Obsługa Grupy Projektowej pod kątem spraw księgowych

  • Analiza rozrachunków, potwierdzanie sald, dokonywanie przeksięgowań na rozrachunkach

  • Analiza nierozliczonych zamówień w zakresie przypisanej części

  • Wystawianie not obciążeniowych, not korygujących, faktur sprzedaży

  • Udział w pracach bilansowych w zakresie i terminach wskazanych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych oraz zasad prowadzenia ewidencji księgowej

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Cechy takie jak: bardzo dobra organizacja czasu pracy, wysoka komunikatywność, samodzielność, systematyczność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • Znajomość systemu Infor LN/BAAN

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 8,6 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Przewiń do profilu firmy