Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a

UTA sp. z o.o.

  • Bonifraterska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bonifraterska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Weryfikacja i księgowanie innych dokumentów

  • Analiza i uzgodnienia zapisów księgowych

  • Uzgadnianie ksiąg w procesie zamknięcia okresów księgowych

  • Sporządzanie dokumentacji na potrzeby audytu i raportowania grupowego

  • Wspieranie zespołu księgowego i rozwijanie umiejętności w innych obszarach

  • Koordynacja działań i współpraca z zewnętrznym biurem księgowym oraz zespołem windykacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu : ekonomia, finanse i rachunkowość

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku

  • Mile widziane jest doświadczenie w pracy z procesami uzgodnień zapisów walutowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego

  • Dokładność, skrupulatność, umiejętności analityczne, otwartość na zmianę, naukę i rozwój

  • Mile widziana znajomość obsługi systemów ERP

  • Dodatkowym atutem będzie certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w rozwijającej się organizacji

  • Stale zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie kolegów

  • Możliwość rozwoju kompetencji w innych obszarach rachunkowości

  • Prywatna opieka medyczna

  • Bony lunchowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Owoce

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie programu Multisport

  • Kawa/herbata

  • Brak dress code’u

  • Doskonałą lokalizację biura

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Multisport program

  • świetna lokalizacja biura

UTA jest jednym z wiodących dostawców kart paliwowych i serwisowych w Europie. Dzięki systemowi kart UTA klienci komercyjni mogą tankować na ponad 50 000 stacji paliw w 37 krajach europejskich a także korzystać z dodatkowych usług w podróży. Obejmują one w szczególności pobieranie opłat za przejazd, korzystanie z usług warsztatowych, usług w zakresie naprawy i holowania oraz usług zwrotu podatku VAT.

Jeśli nie boisz się wychodzić ze swojej strefy komfortu, lubisz przekraczać granice, sięgać po innowacyjne rozwiązania, stawiasz na ciągły rozwój, szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do UTA!

Przewiń do profilu firmy