Oferta pracy

Księgowy/-a

Mac Auditor Spółka z o.o.

  • Obrzeżna 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Obrzeżna 5

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz prowadzenie obsługi podatkowej na rzecz klientów firmy; mile widziana jest umiejętność jednoczesnej obsługi kilku klientów (biuro rachunkowe)

  • udział w raportowaniu dla potrzeb korporacyjnych klientów (group reporting)

  • udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz zgodnie z polityką rachunkowości grupy kapitałowej oraz współpraca z audytorami

  • praca będzie wykonywana pod nadzorem Głównego Księgowego

Podział czasu pracy
60%

Praca w biurze

40%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie rachunkowości (przewidujemy zadanie na ok. 60 min)

  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków (test ok. 30 min)

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość lub pokrewne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (test ok. 30 min)

  • znajomość oprogramowania CDN Optima lub znajomość innego programu finansowo-księgowego

  • znajomość oprogramowania MS Excel (przewidujemy zadanie na ok. 20 min)

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia

  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej formie

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju w dynamicznej firmie

  • atrakcyjne miejsce pracy na Mokotowie

  • pracę w profesjonalnym, młodym zespole, kierowanym przez biegłych rewidentów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Mac Auditor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje Księgowego do Działu Outsourcingu Usług Księgowych. Praca będzie świadczona w siedzibie firmy – okolice Galerii Mokotów

Przewiń do profilu firmy