Oferta pracy

Księgowy/a

Atman sp. z o.o. (dawniej: ATM S.A.)

Grochowska 21A

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów oraz branie udziału w procesie dekretacji

  • monitorowanie oraz obsługa płatności bankowych, zajmowanie się rozliczaniem kompensat

  • zarządzanie rezerwami i rozliczeniami międzyokresowymi

  • monitorowanie należności oraz zobowiązań, uzgadnianie salda

  • przygotowywanie i czynny udziału w badaniu sprawozdania finansowego

  • dbanie o prawidłowość rejestrów VAT, przygotowywanie JPK

  • współpraca z klientem zewnętrznym i pracownikami

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe lub jesteś w trakcie jego zdobywania

  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym

  • dobrze znasz przepisy prawa podatkowego

  • jesteś osobą ambitną, skrupulatną i dokładną

  • angażujesz się w powierzone zadania i lubisz uczyć się nowych rzeczy

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • zespół, w którym wszyscy gramy do jednej bramki

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code'u

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W centrach danych Atman utrzymujemy serwery naszych klientów. Zajmujemy się rozwiązaniami B2B z zakresu przechowywania, przetwarzania, zabezpieczania i transmisji danych.

Gdy potrzebujesz zrobić przelew albo kupujesz online – istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie MY dbamy, by serwery Twojego banku lub ulubionego sklepu internetowego działały non-stop.

Zasil nasz zespół i wejdź w świat nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy