Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a

Waryński S. A. Grupa Holdingowa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości spółek należących do Grupy,

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji księgowej, kontakty z urzędami (ZUS, US, inne),

  • czynny udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • możliwość rozwoju w obszarze kadr i płac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, kierunek finanse i księgowość lub w trakcie studiów,

  • min. roczne doświadczenie w dziale księgowości,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • rzetelność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • pakiet benefitów (możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego, dodatkowego ubezpieczenia na życie, karta lunchowa)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, system premiowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Grupa Waryński to nowoczesna i dynamiczna grupa kapitałowa, koncentrująca swoją działalność na branży nieruchomości, a jednocześnie – marka ciesząca się bogatą tradycją i ponad 60-letnią historią. Należąca do Polskiego Związku Firm Deweloperskich zrzeszającego najbardziej prestiżowe spółki deweloperskie.

Przewiń do profilu firmy