Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/-a

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej, która należy do grona Top Employer Polska 2022. Firma koncentruje swoje działania na dostarczaniu klientom szerokiego zakresu ubezpieczeń ochronnych, wypadkowych i zdrowotnych.

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie list płac/rozliczeń międzyokresowych, księgowanie środków trwałych

  • Rachunkowość najmu zgodnie z zasadami IFRS 16

  • Miesięczne uzgadnianie bilansów

  • Uzgadnianie sald między-firmowych

Wymagania pracodawcy

  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości w dużej organizacji

  • Wykształcenie wyższe profilowe: finanse, rachunkowość, księgowość (lub w trakcie studiów)

  • Znajomość języka angielskiego w w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku (B2)

Mile widziane

  • Praca z księgą główną

Pracodawca oferuje

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia dnia pracy między godz. 7.00 a 10.00)

  • Praca hybrydowa (2 dni z biura, 3 dni home office)

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życzenie pracownika

  • Brak dress code’u

Od wielu lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo wierzymy, że w naszej branży liczy się przede wszystkim człowiek, a naszym zadaniem jest połączyć potrzeby pracownika z oczekiwaniami kandydata przy zastosowaniu metody Perfect Match.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Przewiń do profilu firmy