Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.01.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 01.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Harvey Nash jest globalną firmą zatrudniającą ponad 7000 osób na całym świecie, obecną poprzez ponad 40 biur w Europie, USA, Azji i Australii. Londyńska Spółka-Matka notowana jest na London Stock Exchange. Jednym z pionów biznesowych Grupy działąjacym w Polsce jest Harvey Nash Technology - spółka specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu rekrutacji i wsparcia projektowego/contractingu IT dla międzynarodowych Klientów.

W ramach rozwoju zespołu finansowego, poszukujemy obecnie:

Księgowy/a
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kontrola dokumentów kosztowych pod względem formalnym
  • Rejestrowanie w systemie księgowym dokumentów sprzedażowych, kosztowych, wyciągów bankowych i poleceń księgowania
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, w tym wewnątrz grupy
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych czynnych i biernych
  • Wprowadzanie przelewów do platformy bankowej
  • Wsparcie działu w zakresie raportowania
  • Udział w międzynarodowych projektach

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości i podatków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, entuzjazm i chęć rozwoju zawodowego
  • Znajomość programu RAKS mile widziana

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
  • Dbałość o rozwój i dobrą atmosferę w zespole
  • Opiekę medyczną
  • Dostęp do firmowej strefy relaksu