Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Harvey Nash jest globalną firmą zatrudniającą ponad 7000 osób na całym świecie, obecną poprzez ponad 40 biur w Europie, USA, Azji i Australii. Londyńska Spółka-Matka notowana jest na London Stock Exchange. Jednym z pionów biznesowych Grupy działąjacym w Polsce jest Harvey Nash Technology - spółka specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu rekrutacji i wsparcia projektowego/contractingu IT dla międzynarodowych Klientów.

    W ramach rozwoju zespołu finansowego, poszukujemy obecnie:

    Księgowy/a
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Kontrola dokumentów kosztowych pod względem formalnym
    • Rejestrowanie w systemie księgowym dokumentów sprzedażowych, kosztowych, wyciągów bankowych i poleceń księgowania
    • Sporządzanie deklaracji VAT
    • Sporządzanie sprawozdań do GUS
    • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, w tym wewnątrz grupy
    • Prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych czynnych i biernych
    • Wprowadzanie przelewów do platformy bankowej
    • Wsparcie działu w zakresie raportowania
    • Udział w międzynarodowych projektach

    Oczekiwania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości i podatków
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Zaangażowanie, entuzjazm i chęć rozwoju zawodowego
    • Znajomość programu RAKS mile widziana

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
    • Dbałość o rozwój i dobrą atmosferę w zespole
    • Opiekę medyczną
    • Dostęp do firmowej strefy relaksu