Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Należymy do niemieckiej Grupy spółek zajmujących się badaniem sprawozdań finansowych, księgowością oraz doradztwem podatkowym i biznesowym dla przedsiębiorstw. Nasza Grupa zatrudnia ponad 200 pracowników w Polsce i Niemczech. Należymy do międzynarodowej sieci.

    Do naszego Zespołu poszukujemy obecnie:

    Księgowy/a
    Miejsce pracy: Warszawa

    Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego – profil ekonomiczny,
    • doświadczenia zawodowego w księgowości - minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w pracy
      w biurze rachunkowym),
    • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego,
    • znajomości przepisów z obszaru rachunkowości i prawa podatkowego,
    • znajomości programu księgowego Symfonia i/lub Enova,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • staranności i dokładności.

    Zakres obowiązków na w/w stanowisku obejmuje m.in.:

    • rejestrowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
    • analiza, uzgadnianie kont księgowych,
    • sporządzania deklaracji podatkowych ( VAT, CIT ) i sprawozdań finansowych,
    • sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP,
    • utrzymywanie kontaktów z klientami polskimi i zagranicznymi.

    Osobom zatrudnionym na w/w stanowisku oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
    • współfinansowanie pakietu ubezpieczeń zdrowotnych oraz zajęcia z j. angielskiego
      i z j. niemieckiego.

    Aplikacje wraz z informacją odnośnie oczekiwanego wynagrodzenia brutto prosimy kierować za pomocą przycisku do aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.